Diyet Listeleri ve Genetik | gentofit

Diyet Listeleri ve Genetik

Genetiğinize Göre Diyet Listesi; Gentofit

DNA’nızda size özel bir şeyler gizli! “Bedeninizin kullanma kılavuzu” diyebileceğimiz DNA’nızın sırlarını merak ediyor musunuz? DNA’nızda beslenme alışkanlıklarınızı yöneten parametreler nedir? Kilo vermek için tükettiğiniz sebze acaba kilo almanızın sebebi olabilir mi? Doktorunuzun verdiği diyet listesi gerçekten size uygun mu? Bu soruların cevapları tek bir adreste; Gentofit Nutrition… Genetiğinize özel diyet listesi ile kilo verin, verdiğiniz kiloları bir daha almayın! Nasıl mı? İşte cevapları…

Gentofit Nutrition ile Diyetinizi Kişiselleştirin

Klasik diyet listeleri birbirine benzer ve genelleştirilmiş beslenme programları sunar. Bu durum bazı handikapları da beraberinde getirir. Örneğin; klasik diyet listeleri metabolik sistemde proteinlerle sorunu olan birine protein bazlı diyet programı uygulayabilir. Halbuki herkese aynı diyet programı uygulanmamalıdır.Kişilerin metabolizmaları farklıdır. Standart diyet listeleri sebebiyle kilo vermek genellikle geçicidir ve verilen kilolar tekrar alınır. Bu da metabolizmanızı bozan bir durumdur. Bu sebeple daha kişisel bir yaklaşıma ihtiyaç var!

Aradığımız bu yaklaşımı Gentofit kişiselleştirilmiş diyet listesi ile sunuyor. Sizin için en iyi diyet listesini tasarlayan Gentofit, aslında doğuştan sahip olduğunuz ama sonra çevresel faktörlerle değişmiş“size özel beslenme alışkanlıkları” edinmenizi sağlıyor. Klasik diyetlerden kurtararak, gerçekten ihtiyacınız olan diyet programı ile sağlıklı ve kalıcı zayıflayabilirsiniz.

Size özel diyet listesi, genlerinizde gizli! Genetik analizler rehberliğinde kişiselleştirilmiş kilo yönetimi ve beslenme danışmanlığı hizmeti alarak kalıcı zayıflayabilirsiniz. Genlerinizden alınan bilgilerle size özel sağlıklı yaşam programı sayesinde sürekli denediğiniz standart diyet listelerine ihtiyacınız kalmıyor. Gerçekten hangi gıdalara ihtiyacınız olduğunu; hangilerinden vazgeçmeniz gerektiğini öğreniyorsunuz.

Genetik Test ve Diyet Listeleri

Gentofit, genetik test sonucu elde edilen verilerle doğuştan sahip olduğunuz genetik özelliklere uygun beslenme alışkanlıkları kazanmanızı sağlıyor. Modern genetik teknikleri ile uygulanan genetik test sayesinde, genetik yapınızın kilo yönetimi ile bağlantısını öğrenebilirsiniz. Size özel bir rehber sayesinde yaşam boyu kullanabileceğiniz veriler elde edebilirsiniz. Hayatınızın geri kalanında size özel bir beslenme programı ile klasik diyet listelerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Metabolizmanıza en uygun diyet modeli sunan analiz sonucu beslenme ve vitamin ihtiyaçlarınız ortaya konuluyor. Karbonhidrat, yağ ve protein dengenizden metabolik değerlerinize kadar her veri, genetik test sonucu değerlendiriliyor. Enflamasyon eğiliminiz, detoks yeteneğiniz, oksidatif stresiniz ve ya lipid profiliniz ile ilgli verilere de ulaşabilirsiniz.

Peki, nasıl? Gentofit kliniklerinden randevu alarak basit bir teknikle ağız içi mukoza örneğinizi verebilirsiniz. Genetik test sonucu yapılan analizlere göre uzman diyetisyen tarafından kişiselleştirilmiş diyet listenizi alabilirsiniz. Size özel analiz raporu ve diyet listesi, 3 hafta içinde hazır oluyor. Genetik profiliniz çerçevesinde hazırlanan size özel beslenme programı ile sağlıklı kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Kilo veremiyorsanız bir sebebi var! Cevabı genlerinizde… Gentofit Nutrition, genlerinizin cevabını hayatınıza uyarlıyor.

Bu içeriği paylaşın..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

Sağlıklı yaşam rehberiniz...

Genleriniz yaşam boyu değişmez!
Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar.

Bu rehber içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Gentofit Dna

Ne Yapmalıyım?

1

gentofit merkezinden randevu al

2

randevu saatinde testini yaptır

3

test sonuçları
gelsin

4

danışmanlık
sürecine başla

5

verilen programı uygula

6

yeni yaşam şekline
hoşgeldin!

gentofit merkezi olmak ister misiniz?

Bölgenizde bir ilk mi olmak istiyorsunuz? Yeni iş alanı yaratmak isteyen bir  girişimci ya da yeni merkez açmış bir diyetisyen olabilirsiniz, belki de çevreniz çok geniş! Bizimle irtibata geçin, baraber neler başarabiliriz, görelim!

BAŞVURU