gentofit fitness | gentofit

gentofit fitness

Genetik yapınız doğrultusunda size özel hazırlanmış genetik analizleri içerir.

  • Bu analizler, kardiyovasküler  ve metabolik özelliklerinizin spor performansınızı nasıl etkilediğini, kas gücünüzün  egzersizle nasıl gelişebileceğini, egzersiz sonrası nasıl bir dinlenme ve toparlanma süreci yaşamanız gerektiğini   tespit ederek sizi,  köklerinizden gelen bilgilerle tanıştırmaktadır. Belki de çok şanslı bir gen yapısına sahipsiniz ve çok az bir çabayla istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz!
  • Bilimsel kanıtlara dayalı hazırlanmış bir gen listesi taranarak bu alanda hayatınızı  etkileyecek kritik konulardaki eğilimlerinizi tespit eder.
  • Bu tarama, basitçe ağızdan alınan mukoza örneği en son teknolojik yöntemlerle test edilerek yapılmaktadır.
  • Bu analizler ve sonrasında sunulan Danışmanlık hizmetleri bu konuda özel eğitim almış yetkili  danışman ve merkezlerimizce uygulanır.
  • Sonuçlar en geç 3 hafta içinde Türkçe olarak danışanlarımıza sunulmaktadır.
  • Danışmanlarımız bu genetik profilinizi baz alarak “amacınıza” yönelik size özel hazırlanmış programlara rehberlik yapmaktadırlar. Kilo vermek bunlardan sadece biridir. Belki de hayata bakış açınızı değiştirecek ve bir ömür boyu kullanacağınız  ama aynı zamanda da sağlıklı vücut yapınıza sizi kavuşturacak yeni bir programa başlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA GEÇ KALMAYIN! BUGÜN BAŞLAYIN! 

Sağlıklı yaşam rehberiniz...

Genleriniz yaşam boyu değişmez!
Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar.

Bu rehber içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Gentofit Dna

Ne Yapmalıyım?

1

gentofit merkezinden randevu al

2

randevu saatinde testini yaptır

3

test sonuçları
gelsin

4

danışmanlık
sürecine başla

5

verilen programı uygula

6

yeni yaşam şekline
hoşgeldin!

gentofit merkezi olmak ister misiniz?

Bölgenizde bir ilk mi olmak istiyorsunuz? Yeni iş alanı yaratmak isteyen bir  girişimci ya da yeni merkez açmış bir diyetisyen olabilirsiniz, belki de çevreniz çok geniş! Bizimle irtibata geçin, baraber neler başarabiliriz, görelim!

BAŞVURU