gentofit nedir? | gentofit

gentofit nedir?

Modern genetik hızla gelişen bir alan.

Bu düzeyde yapılan teknolojik çalışmalar  ve analizlerin sonucunda ulaşılan keşiflere göre artık biliniyor ki insanların DNA’larının %99’undan daha fazlası ortak. Bizleri dünyada geri kalan herkesten farklı kılan da bu %1’den küçük aralık.

Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar. Bu rehber  içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Bu bilgiler siz nasıl kullamak isterseniz ….o amaca hizmet edecektir.

kilo vermek, kilo almak, spor yapmak , spor yaparken kas geliştirmek, spor yaparken kilo vermek, hem kas geliştirmek hem de kilo vermek, genç kalmak, geç yaşlanmak

Ama en önemlisi; SAĞLIKLI YAŞAMAK

Ve bütün bunları  gen profilinize uygun size özel hazırlanmış programları uygulayarak başarmak!

  • Her birimiz genetiğimize bağlı olarak diyet programlarına farklı biçimlerde cevap veriyoruz.
  • Kişiye özgü genetik yaklaşım bir çok alanda yeni ve kalıcı bir uygulamadır.
  • Sağlıklı yaşam ya da ideal vücuda sahip olmak gerçekten hayal değil. Genlerinizi kaderiniz görmeyip kendinize uygun seçimleri yapmak bu nedenle oldukça önemlidir.
  • Kilo vermek için çaba gösteren herkes, her gün bir yenisi moda olan baş döndürücü diyetler ve bunların savundukları önerilerin en az bir kaçını denemiştir.
  • Yeni bir programa başlarken, medyada yer alan ve genellikle haftadan haftaya değişen “en son”, “en yeni”, “garanti sonuçlu” olarak tanımlanan varyasyonlar kafa karıştırıcı olabilir!
  • Her birimiz genetiğimize bağlı olarak egzersiz programlarına farklı biçimlerde cevap veriyoruz.
  • Kişiye özgü genetik yaklaşım bir çok alanda yeni ve kalıcı bir uygulamadır.
  • Sağlıklı yaşam ya da ideal vücuda sahip olmak gerçekten hayal değil. Genlerinizi kaderiniz görmeyip kendinize uygun seçimleri yapmak bu nedenle oldukça önemlidir.
  • gentofit fitness profesyonel atletlerden spora yeni başlayanlara, kilo vermek isteyenlerden formunu korumaya çalışanlara kadar herkesin hedeflerine ulaşması için gerekli bilgileri sunar.
  • İster 40 kilo fazlanız olduğunu düşünün, isterseniz geçtiğimiz ayda iki maraton koşmuş olun, size sunacağımız  bilgiler daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak ve vücudunuzun genetik düzeyde nasıl çalıştığını daha önce hiç bilmediğiniz şekillerde anlamanızı sağlayacaktır.

Sağlıklı yaşam rehberiniz...

Genleriniz yaşam boyu değişmez!
Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar.

Bu rehber içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Gentofit Dna

Ne Yapmalıyım?

1

gentofit merkezinden randevu al

2

randevu saatinde testini yaptır

3

test sonuçları
gelsin

4

danışmanlık
sürecine başla

5

verilen programı uygula

6

yeni yaşam şekline
hoşgeldin!

gentofit merkezi olmak ister misiniz?

Bölgenizde bir ilk mi olmak istiyorsunuz? Yeni iş alanı yaratmak isteyen bir  girişimci ya da yeni merkez açmış bir diyetisyen olabilirsiniz, belki de çevreniz çok geniş! Bizimle irtibata geçin, baraber neler başarabiliriz, görelim!

BAŞVURU