gentofit Nutrition | gentofit

gentofit Nutrition

Genetik yapınız doğrultusunda size özel hazırlanmış genetik analizleri içerir.

  • Bu analizler, metabolizmanız ile ilgili genel tablonun yanısıra, bu metabolizmaya en uygun diyet modelinizi, beslenme ve vitamin ihtiyaçlarınızı, karbonhidrat-yağ-protein dengenizi, metabolik değerlerinizi, detoks yeteneğinizi, oksidatif stresinizi, yeme alışkanlıklarınızı ve hatta çeşitli gıda hassasiyetlerinizi tespit ederek sizi,  köklerinizden gelen bilgilerle tanıştırmaktadır.
  • Gıda intolerans testi değildir ve aydan aya farklılık göstermez. Hayatınızda sadece bir kez yaptıracağınız bir analizdir.
  • Bilimsel kanıtlara dayalı hazırlanmış bir gen listesi taranarak beslenmenizle ilgili hayatınızı  etkileyecek kritik konulardaki eğilimlerinizi tespit eder.
  • Bu tarama, basitçe ağızdan alınan mukoza örneği en son teknolojk yöntemlerle test edilerek yapılmaktadır.
  • Bu analizler ve sonrasında sunulan Danışmanlık hizmetleri bu konuda özel eğitim almış yetkili diyetisyen ve merkezlerimizce uygulanır.
  • Sonuçlar en geç 3 hafta içinde Türkçe olarak danışanlarımıza sunulmaktadır.
  • Danışmanlarımız bu genetik profilinizi baz alarak “amacınıza” yönelik size özel hazırlanmış programlara rehberlik yapmaktadırlar. Kilo vermek bunlardan sadece biridir. Belki de hayata bakış açınızı değiştirecek ve bir ömür boyu kullanacağınız  ama aynı zamanda da sağlıklı kilonuza sizi kavuşturacak yeni bir programa başlayabilirsiniz.

Sağlıklı yaşam rehberiniz...

Genleriniz yaşam boyu değişmez!
Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar.

Bu rehber içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Gentofit Dna

Ne Yapmalıyım?

1

gentofit merkezinden randevu al

2

randevu saatinde testini yaptır

3

test sonuçları
gelsin

4

danışmanlık
sürecine başla

5

verilen programı uygula

6

yeni yaşam şekline
hoşgeldin!

gentofit merkezi olmak ister misiniz?

Bölgenizde bir ilk mi olmak istiyorsunuz? Yeni iş alanı yaratmak isteyen bir  girişimci ya da yeni merkez açmış bir diyetisyen olabilirsiniz, belki de çevreniz çok geniş! Bizimle irtibata geçin, baraber neler başarabiliriz, görelim!

BAŞVURU