Soru & Sorun | gentofit

Soru & Sorun

Sormadan söyleyelim!

  • gentofit bünyesinde yapılan testler genetik tabanlıdır ve hayatınızda bir kere yaptırmanız yeterlidir. gentofit Nutrition  GIDA INTOLERANS TESTI ya da ALERJİ TESTİ (York ya da Pinner) değildir. gentofit Fitness ise kondisyon (Polar) testi ile karıştırılmamalıdır.
  • gentofit testleri basitçe tükürük örneği alınarak yapılır. Genetik öyle gelişmiş bir alandır ki, bir damla tükürük örneği ile 600’ dan fazla gen taranabilir.
  • gentofit testleri örnek alındıktan sonra 3 hafta içinde sonuç verir.
  • gentofit testleri prosesi ve sonuçları gizlidir. Laboratuvarda sadece barkod bilgisi gözükür. Sonuç şifreli olarak sadece danışanlarla paylaşılır.
  • gentofit testleri 2 yaşından büyük tüm çocuklarda rahatlıkla uygulanır. Bunun tek sebebi tükürüğün rahat alınabileceği bir yaş olmasıdır. Aksi tarkdirde testler için bir yaş sınırı yoktur.

Sorularınız, düşünceleriniz ve şikayetleriniz bizim size daha özel ve daha iyi hizmet verebilmemiz için değerli. gentofit’e zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Sağlıklı yaşam rehberiniz...

Genleriniz yaşam boyu değişmez!
Gentofit Nutrition ve Gentofit Fitness, genetik yapınızın sizi nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olarak kişiye özgü bir rehber hazırlar.

Bu rehber içerisinde hayatınızın geri kalanı boyunca kullanabileceğiniz bir dizi önemli bilgi bulunmaktadır.

Gentofit Dna

Ne Yapmalıyım?

1

gentofit merkezinden randevu al

2

randevu saatinde testini yaptır

3

test sonuçları
gelsin

4

danışmanlık
sürecine başla

5

verilen programı uygula

6

yeni yaşam şekline
hoşgeldin!

gentofit merkezi olmak ister misiniz?

Bölgenizde bir ilk mi olmak istiyorsunuz? Yeni iş alanı yaratmak isteyen bir  girişimci ya da yeni merkez açmış bir diyetisyen olabilirsiniz, belki de çevreniz çok geniş! Bizimle irtibata geçin, baraber neler başarabiliriz, görelim!

BAŞVURU